وبینار سازگاری با کم آبی و استفاده از تجارب جهانی

کارگروه سازگاری با کم آبی استان یزد درنظر دارد جهت اجرای موفق برنامه ملی سازگاری با کم آبی و ضرورت استفاده از تجارب جهانی در این زمینه وبینار برگزار نماید.

  20 مهر 1400

سازگاری با کم آبی در کرمان به گفتمان غالب تبدیل شود

دبیر کارگروه سازگاری با کم آبی شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: بهبود وضعیت منابع آبی در این استان با اجرای برنامه سازگاری با کم آبی محقق می شود و برای مقابله با مخاطرات آینده، این برنامه باید به گفتمان غالب در استان کرمان تبدیل شود.

  30 تیر 1400

انتشار کتاب‌های خلاصه مدیریتی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌ها

کتاب‌های خلاصه مدیریتی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌ها از طریق تارنمای کارگروه ملی سازگاری با کم آبی به آدرس wsanw.ir در دسترس قرار گرفت.

  23 تیر 1400

کتاب ملی سازگاری با کم آبی منتشر شد

کتاب ملی سازگاری با کم آبی

  6 تیر 1400

اجرای برنامه سازگاری با کم آبی، راهکار مهم رفع مشکل آب در استان کرمان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان، اجرای برنامه سازگاری با کم آبی را یکی راه‌‌های مهم برای مشکل آب عنوان و اظهار امیدواری کرد با اجرای این برنامه تحولی در آب استان کرمان به وجود بیاید.

  15 تیر 1400
گفت‌وگوی تفصیلی پاون با دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی:

اجرای فاز اول برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌ها، همزمان با استقرار دولت سیزدهم

در قسمت اول گفت‌وگوی تفضیلی با "بنفشه زهرایی" دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی به موضوع مدیریت مصرف آب و مجموعه‌ای وسیع از اقدامات موثر دولت تدبیر و امید درباره الگوی مصرف آب و بهینه‌سازی آن پرداختیم، اما در قسمت دوم و آخر این گفت‌وگو به اثرات اقدام‌های انجام شده و ریل‌گذاری برای دولت سیزدهم پرداخته شده است.

  9 تیر 1400

کارگروه ملی ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب؛ گامی برای باور ملی و فرهنگ‌سازی مصرف هوشمندانه آب

دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی گفت: به منظور برنامه ریزی لازم در خصوص ایجاد باور ملی و فرهنگ سازی در زمینه مصرف هوشمندانه آب و رعایت کامل اصل صرفه‌جویی و ایجاد هماهنگی هر چه بیشتر برای ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی در این خصوص، «کارگروه ملی ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب» تشکیل می‌شود.

  7 تیر 1400

ممنوعیت کشت برنج در کرمانشاه

کشت برنج در سال 1400 در استان کرمانشاه ممنوع شد.

  26 اردیبهشت 1400

کشت برنج و هندوانه در استان لرستان ممنوع اعلام شد.

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه استانی سازگاری با کم آبی استان لرستان در سال 1400 در روز دوشنبه مورخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به ریاست مهندس امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مهندس حسن نژاد مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان و سایر اعضای شورای حفاظت از منابع آب استان بصورت ویدئو‌کنفرانس برگزار گردید.

  18 اردیبهشت 1400

کشت برنج، یونجه و هندوانه در استان ایلام ممنوع شد

در جلسه شورای حفاظت منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی استان ایلام که در روز دوشنبه، 6اردیبهشت ماه 1400 به ریاست استاندار محترم تشکیل شد،

  18 اردیبهشت 1400

کشت برنج در استان فارس ممنوع شد

در اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی استان فارس که در روز یکشنبه، 12 اردیبهشت ماه 1400 به ریاست استاندار محترم تشکیل شد،

  18 اردیبهشت 1400

توصیه های ساده

برای مدیریت مصرف آب

  9 اردیبهشت 1400

کشاورزان دشت اردبیل کشت محصولات کم آب را در اولویت قرار دهند

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: کشاورزان و زارعین دشت اردبیل کشت محصولات کم آب را در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار دهند تا مشکلی در تأمین آب نداشته باشند.

  9 اردیبهشت 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان :

تنش آبی در همدان جدی است؛ صرفه جویی اجتناب ناپذیر است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از به صدا درآمدن زنگ تنش آبی در این استان خبرداد و گفت: تنش آبی به ویژه در شهر همدان جدی است و استفاده بهینه و صرفه جویی اجتناب ناپذیر است.

  9 اردیبهشت 1400

کاشت برنج در بویراحمد ممنوع شد / در اجرای مصوبات همه یکسان هستند

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: کاشت برنج در شهرستان بویراحمد ممنوع است.

در جلسه شورای حفاظت از منابع آب در استانداری تهران عنوان شد:

ضرورت عملیاتی نمودن مصوبات سازگاری با کم آبی در راستای مدیریت منابع آبی در سال جاری

استاندار تهران در جلسه شورای جفاظت از منابع آب گفت: با توجه به کاهش بارندگی از ابتدای سال آبی تاکنون در استان تهران عملیاتی نمودن مصوبات سازگاری با کم آبی در راستای مدیریت منابع آبی در سال جاری ضرورری می باشد.

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی نقاشی آب

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی نقاشی آب، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و رئیس دفتر یونیسف در ایران، در ساختمان ستادی وزارت نیرو در تاریخ 1400/1/16 برگزار شد.

  16 فروردین 1400
در بیست و پنجمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی صورت گرفت؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های مازندران و فارس تصویب شد/ بررسی برنامه سازگاری با کم‌آبی استان خوزستان

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌های خوزستان، مازندران و فارس در بیست و پنجمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  24 اسفند 1399

گزارش تصویری

بیست و پنجمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

  24 اسفند 1399

گزارش تصویری

بیست و چهارمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

  22 اسفند 1399
در بیست و چهارمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان و تهران تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی، از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان و تهران در بیست و چهارمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.

  22 اسفند 1399
استاندار استان مرکزی:

تلاش های شرکت آب منطقه ای مرکزی در حفاظت از منابع آب استان قابل تقدیر است

استاندار استان مرکزی با اشاره به تلاش ها و پیگیریهای شرکت آب منطقه ای مرکزی در حفاظت از منابع آب در این استان گفت: حاصل این تلاش ها عملکرد خوب در سال 99 بخصوص در زمینه مقابله با چاههای غیرمجاز در استان می باشد.

در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و البرز تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و البرز در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.

  11 اسفند 1399
در شصت و پنجمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان فارس بررسی و تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تصویب کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان فارس در شصت و پنجمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  6 اسفند 1399
در بیست و دومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های لرستان، گلستان و یزد تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های لرستان، گلستان و یزد در بیست و دومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.

  3 اسفند 1399
هشتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران

ارزیابی طرح سازگاری با کم‌آبی در استان خراسان رضوی

نقش ساختارهای حاکمیتی در مدیریت منابع آب و تدوین الگوی همکاری بخش خصوصی با دولت

  25 بهمن 1399
در شصت و چهارمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی:

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان و تهران بررسی شد/ پیش‌بینی کاهش بیش از یک میلیارد مترمکعب برداشت از منابع آب دو ا

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تصویب کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان و تهران در شصت و چهارمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

34 میلیون مترمکعب اضافه برداشت از منابع آبی شهرستان خنداب

سرپرست اداره منابع آب شهرستان خنداب گفت: 601 حلقه چاه دارای اضافه برداشت در شهرستان خنداب وجود دارد که مقدار کل اضافه برداشت این چاهها برابر با 34 میلیون مترمکعب است.

  28 بهمن 1399
در بیست و یکمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های زنجان، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد تصویب شد

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های زنجان، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر نیرو در بیست و یکمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی بررسی و تصویب شد.

  26 بهمن 1399
در بیستمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی از تصویب برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری در بیستمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  21 بهمن 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 » صفحه: