سازگاری با کم آبی در کرمان به گفتمان غالب تبدیل شود

دبیر کارگروه سازگاری با کم آبی شرکت آب منطقه ای استان کرمان گفت: بهبود وضعیت منابع آبی در این استان با اجرای برنامه سازگاری با کم آبی محقق می شود و برای مقابله با مخاطرات آینده، این برنامه باید به گفتمان غالب در استان کرمان تبدیل شود.

  30 تیر 1400

انتشار کتاب‌های خلاصه مدیریتی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌ها

کتاب‌های خلاصه مدیریتی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌ها از طریق تارنمای کارگروه ملی سازگاری با کم آبی به آدرس wsanw.ir در دسترس قرار گرفت.

  23 تیر 1400

اجرای برنامه سازگاری با کم آبی، راهکار مهم رفع مشکل آب در استان کرمان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان، اجرای برنامه سازگاری با کم آبی را یکی راه‌‌های مهم برای مشکل آب عنوان و اظهار امیدواری کرد با اجرای این برنامه تحولی در آب استان کرمان به وجود بیاید.

  15 تیر 1400

ممنوعیت کشت برنج در کرمانشاه

کشت برنج در سال 1400 در استان کرمانشاه ممنوع شد.

  26 اردیبهشت 1400

کشت برنج و هندوانه در استان لرستان ممنوع اعلام شد.

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه استانی سازگاری با کم آبی استان لرستان در سال 1400 در روز دوشنبه مورخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به ریاست مهندس امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مهندس حسن نژاد مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان و سایر اعضای شورای حفاظت از منابع آب استان بصورت ویدئو‌کنفرانس برگزار گردید.

  18 اردیبهشت 1400
در بیست و پنجمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی صورت گرفت؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های مازندران و فارس تصویب شد/ بررسی برنامه سازگاری با کم‌آبی استان خوزستان

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌های خوزستان، مازندران و فارس در بیست و پنجمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  24 اسفند 1399

گزارش تصویری

بیست و پنجمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

  24 اسفند 1399

گزارش تصویری

بیست و چهارمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

  22 اسفند 1399
در بیست و چهارمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان و تهران تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی، از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان، گیلان و تهران در بیست و چهارمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.

  22 اسفند 1399
در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و البرز تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم آبی استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و البرز در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.

  11 اسفند 1399
در شصت و پنجمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان فارس بررسی و تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تصویب کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان فارس در شصت و پنجمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  6 اسفند 1399
در بیست و دومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های لرستان، گلستان و یزد تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی از بررسی برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های لرستان، گلستان و یزد در بیست و دومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی با حضور وزیر نیرو خبر داد.

  3 اسفند 1399
هشتمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران

ارزیابی طرح سازگاری با کم‌آبی در استان خراسان رضوی

نقش ساختارهای حاکمیتی در مدیریت منابع آب و تدوین الگوی همکاری بخش خصوصی با دولت

  25 بهمن 1399
در شصت و چهارمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی:

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان و تهران بررسی شد/ پیش‌بینی کاهش بیش از یک میلیارد مترمکعب برداشت از منابع آب دو ا

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تصویب کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های سیستان و بلوچستان و تهران در شصت و چهارمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

34 میلیون مترمکعب اضافه برداشت از منابع آبی شهرستان خنداب

سرپرست اداره منابع آب شهرستان خنداب گفت: 601 حلقه چاه دارای اضافه برداشت در شهرستان خنداب وجود دارد که مقدار کل اضافه برداشت این چاهها برابر با 34 میلیون مترمکعب است.

  28 بهمن 1399
در بیست و یکمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی؛

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های زنجان، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد تصویب شد

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های زنجان، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر نیرو در بیست و یکمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی بررسی و تصویب شد.

  26 بهمن 1399
در بیستمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی از تصویب برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان‌های کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری در بیستمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  21 بهمن 1399

گزارش تصویری

بیستمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

  21 بهمن 1399
در شصت و دومین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی؛

کلیات برنامه‌ سازگاری با کم‌آبی استان البرز تصویب شد/ برنامه کاهش 135.5 میلیون متر مکعبی برداشت از منابع آب استان

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از بررسی و تصویب کلیات برنامه‌ سازگاری با کم‌آبی استان البرز در شصت و دومین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  15 بهمن 1399
مدیرامورمنابع آب انگوران:

یک حلقه چاه غیر مجاز در منطقه انگوران پرومسلوب المنفعه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ی زنجان، مهندس احمد طاهری مدیر امور منابع آب انگوران گفت : در راستای اجرای طرح تعادل بخشی وپیگیری های این امور یک حلقه حلقه چاه غیر مجاز از چاههایی که برداشت آب بالایی داشتند پر و مسلوب المنفعه گردید.

  13 بهمن 1399

کلیات برنامه سازگاری با کم آبی استان تهران تصویب شد

کلیات برنامه سازگاری با کم آبی در شورای حفاظت از منابع استان تهران وکارگروه استانی سازگاری با کم آبی به تصویب رسید.

  12 بهمن 1399

رویش جوانه های امید با اجرای طرح سازگاری با کم آبی

حدود 20 ماه از برگزاری رویداد ملی سازگاری با کم آبی گذشته است. شاید آن روز که زمزمه های این طرح بزرگ ملی مطرح شد، کمتر کسی فکر می کرد که این طرح بتواند در کوتاه مدت اثرات شگفت انگیزی از خودش نشان دهد. اما رویش جوانه های امید طرح سازگاری با کم آبی، خیلی زودتر از آنچه انتظارش را داشتیم لبخند را به لبمان و امید را به دشت های استان باز گرداند.

طی ده ماهه سال 99:

پر و مسلوب المنفعه شدن 626 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده امور منابع آب مشهد

مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی ، طی ده ماهه سال جاری تعداد 626 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد (شهرستان های مشهد، چناران، گلبهار، فریمان، طرقبه و شاندیز) پر و مسلوب المنفعه شده است.

مدیر امور منابع آب زنجان:

پر کردن 3 حلقه چاه غیرمجاز در روستای کناوند و توقیف دستگاه حفاری غیر مجاز در اراضی روستای بوغداکندی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مهندس "علیرضا حاجی میری" مدیرامورمنابع آب زنجان گفت:طی گزارشات واصله مبنی بر حفاری غیر مجاز یک حلقه چاه در اراضی روستای بوغداکندی اکیپ های گشت و نظارت و پیمانکار در معیت عوامل نیروی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شده و پس از بررسی محل گزارش شده یکدستگاه تراکتور حفاری غیر مجاز، توقیف و به پارکینگ شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  7 بهمن 1399
نشست صمیمی مدیر امورمنابع آب شهرستان خدابنده با دهیاران بخش سجاسرود

نشست صمیمی مدیر امورمنابع آب شهرستان خدابنده با دهیاران بخش سجاسرود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در این نشست صمیمی مهندس "کریم خدایی" مدیر امور منابع آب شهرستان خدابنده با اشاره به لزوم صیانت و حفاظت از حریم و بستر رودخانه ها و مسیل ها خصوصا در مراکز جمعیتی، کسب آمادگی های لازم در برابر وقوع سیل های مخرب را ضروری دانست.

  7 بهمن 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی خبر داد:

پر و مسلوب المنفعه شدن یک هزار و 502 حلقه چاه غیر مجاز

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طی سال های 98 تا 99 از مجموع سه هزار و 18 حلقه چاه غیر مجاز در استان یک هزار و 502 حلقه چاه پر و مسلوب المنفعه شده است.

برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان گلستان تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی، از تصویب کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان گلستان در شصتمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  1 بهمن 1399
دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد:

کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان کهگیلویه و بویراحمد تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیرکارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی، از تصویب کلیات برنامه‌های سازگاری با کم‌آبی استان کهگیلویه و بویراحمد در پنجاه و نهمین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

آغاز عملیات پُر کردن ۳۰۴ حلقه چاه غیر مجاز در کامفیروز مرودشت

شیراز-ایرنا-معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان فارس گفت: در قالب اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب‌های زیرزمینی و مقابله با جرائم این حوزه، عملیات پُر کردن ۳۰۴ حلقه چاه غیرمجاز در منطقه کامفیروز از توابع شهرستان مرودشت آغاز شد.

  14 دی 1399
نوزدهمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی

برنامه‌ سازگاری با کم‌آبی استان قزوین تصویب شد

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو و دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی از تصویب برنامه‌ سازگاری با کم‌آبی استان‌ قزوین و بررسی برنامه سازگاری با کم‌آبی استان همدان در نوزدهمین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی خبر داد.

  11 دی 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 2 صفحه: